OFERTA DLA CIEBIE

MODERN JAZZ 

JAZZ / MODERN / AKROBATYKA / IMPROWIZACJA / BROADWAY

TANIEC TOWARZYSKI

TAŃCE STANDARDOWE / TAŃCE LATYNOAMERYKAŃSKIE / TECHNIKA TAŃCA

CONTACT IMPROVISATION / STRETCHING

Więcej niż myślisz!

Wyjazd na obóz taneczny to dla jednych okazja do rozpoczęcia przygody z tańcem, a dla innych możliwość dopracowania warsztatu tanecznego. Niezależnie od poziomu zaawansowania, intensywne treningi pod okiem najlepszych instruktorów zawsze owocują ogromnym postępem w nauce tańca. Obóz taneczno-akrobatyczny Akademii Tańca New Art to czas, który tancerz może w pełni poświęcić na rozwój swojej pasji. Dlatego, tak ważne jest aby był on stałym elementem edukacji tanecznej. 

✔ INTENSYWNOŚĆ

Podczas naszych obozów nauczysz się tyle, ile przez pół roku regularnych zajęć. Każdego dnia organizujemy do 5 godzin zajęć pod okiem specjalistów, a po ich zakończeniu jesteśmy do dyspozycji uczniów, którzy w każdej chwili mogą skonsultować z nami swoje postępy i zapytać, na co w przyszłości muszą zwrócić największą uwagę.

✔ NAJLEPSI INSTRUKTORZY

Na każdym organizowanym przez nas obozie pracują najlepsi instruktorzy z Polski i świata. Ich wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć, profesjonalne podejście do uczniów i zaangażowanie to tylko niektóre z ich zalet.

✔ WSPANIAŁA ATMOSFERA

Uczestnicząc w naszych obozach dzieci nie tylko współpracują ze sobą na zajęciach, ale także spędzają ze sobą czas podczas zabaw, konkursów i wycieczek. Jadąc z nami nie tylko szlifujesz swoje umiejętności, ale także zawierasz znajomości na wiele lat. Czy może być coś lepszego niż przyjaciel, który dzieli z Tobą pasję?

✔ KREATYWNIE

Nie bazujemy na przetartych schematach czy wieloletnich planach nauczania. Nasi instruktorzy nie tylko przygotowują plan zajęć na bieżąco, ale także konsultują go z uczniami. Podczas naszych obozów trenujemy nie tylko taniec, ale stajemy się coraz bardziej kreatywni. Nie ma lepszego uczucia niż oglądanie choreografii, którą wymyśliło Twoje dziecko?

✔ ZABAWA
I WYPOCZYNEK

Ciężka praca i masa treningów? Jasne, ale nie zabraknie również wspaniałej zabawy i odpoczynku! Podczas naszych obozów dbamy, by uczestnicy odpowiednio rozkładali siły i mieli odpowiednią ilość energii na zajęcia przez cały pobyt. W wolnym czasie nie tylko regenerujemy siły, ale także świetnie się wspólnie bawimy. Dobra zabawa i nauka – tylko u nas to możliwe!

TERMIN:         27 czerwca - 5 lipca 2020 r.

Zakwaterowanie

Uczestnicy obozu zostaną zakwaterowani w Ośrodku Wypoczynkowym Gwarek Mazury, który znajduje się w urokliwej miejscowości Piękna Góra, oddalonej o 3 kilometry od Giżycka. W pobliżu ośrodka znajdują się nie tylko piękne lasy, ale także plaże z dostępem do jeziora Tajty. Trudno o lepsze miejsce do aktywnego wypoczynku. Na miejscu zapewniamy Wam 4 posiłki dziennie, które za dopłatą można dostosowywać do zdrowotnych wymagań dietetycznych.

Instruktorzy

CENA: 1950 zł

 • 8 noclegów w 4-5 osobowych pokojach z łazienkami w nowoczesnym ośrodku GWAREK MAZURY 

 • 4 posiłki dziennie – śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację

 • ubezpieczenie NNW

 • program zajęć z choreografami

 • materiały niezbędne do przeprowadzenia wszystkich zajęć programowych

 • całodobową opiekę wykwalifikowanych wychowawców

 • zajęcia z doświadczonymi animatorami

WARUNKI UCZESTNICTWA

Jeżeli chcesz wziąć udział w profesjonalnym, rozwojowym i renomowanym obozie taneczno - akrobatycznym musisz jedynie:

 1. Wypełnić formularz zgłoszeniowym (znajdziesz go poniżej)

 2. Wypełnić, podpisać, a następnie odesłać nam skan karty kwalifikacyjnej, warunków uczestnictwa oraz umowy na adres kontakt@taniec-mazury.pl

 3. Dokonać płatności we wskazanych terminach

 • zadatek w wysokości ​650 zł przy wysłaniu zgłoszenia i podpisaniu umowy. 

 • pozostałą kwotę do dnia 15.06.2020 r.
  Opłaty należy wnosić na konto PKO BP  44 1020 4753 0000 0902 0117 8136 
  Gwarek-Travel S.C. Piękna Góra 7, 11-500 Giżycko. W tytule Taniec, Imię i Nazwisko uczestnika,  nr telefonu 

Pliki do pobrania

Karta kwalifikacyjna

Umowa zgłoszenie

Warunki uczestnictwa

Regulamin uczestnika obozu

Upoważnienie do podawania leków

Cele

Edukacyjne

Dokumenty 

dla klienta

Może Cię zainteresować:

©2019 by Akademia Tańca New Art.